Massaažid

 

 

Teenuse komplekt kallile inimesele.

Nüüd on võimalik soetada kallile inimesele lõõgastav komplekt, mille väärtus on 70€ ja sinna kuulub: 1h massaaži, parafiinihooldust kätele ja jalgadele+kingitus, aja kulu ligi 2,5h.

 

Kinesioteipimine

Kõige laialdasemalt leiab kinesioteipimine kasutust spordis ja taastusravis. See on efektiivne skeletilihassüsteemi vaevuste vähendamisel, mis aitab kaasa ülekoormusest või traumast kahjustatud piirkonna taastumisele, tagades toestuse ilma liikuvust takistamata. Lisaks aitab kinesioteip alandada turseid ja valu, võimaldades nii säilitada keha normaalse liikuvuse – nii traumajärgselt kui ka trauma ennetamiseks. Näiteks pikematel jooksuetappidel aitab kinesioteipimine vältida krampe.

Kupumassaaž

Kupumassaaž on eriline selle poolest, et kupp tekitab vaakumi, mis saadakse kuppu keha pinnale asetades.  Kupp imeb endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, lihaseid ja nahka nii vertikaal- kui ka horisontaalsuunas. Selle tulemusena saab kudesid intensiivsemalt töödelda, organismi lümfi- ja vereringet ning ainevahetusprotsesse parandada

Segmentmassaaž

Segmentmassaaž on ravimassaaž mis põhineb konkreetsete keha piirkondade masseerimist, kus eesmärgiks on läbi massaaži mehaaniliste ja neuroreflektoorse toime kindla elundi talituse mõjutamine.

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid, taastab energiat ja korrigeerib lihastoonust. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele, samuti viib mudimine kehast välja toksiine ja kiirendab ainevahetust.

 

Pea- ja turjamassaaž

Pea ja kaela massaaž vabastab pingetest, vähendab stressi- ja migreenivaevusi. Sobib kõigile ja on üleüldiselt hea.

Beebi- ja lastemassaaž

Beebi- ja lastemassaaž on pigem ennetav massaaž. See massaaž aitab ka pingetest vabaneda ja lõõgastuda. Massaaž korrigeerib lapse lihastoonust, parandab rühti ja on üleüldiselt lapse arengule hea.

Parafiini hooldus kätela ja jalgadele.

Parafiinihooldus kätele või jalgadele aitab kuiva ja kareda naha korral, pehmendades nahka ja tagades selle sügavniisutamise.

ON-SITE massaaž

ON-SITE massaaži saab teha spetsiaalsel toolil, mida on kerge kaasa võtta ettevõtetesse ja erinevatesse asutustesse.